Jak najszybciej wziąć pożyczkę – praktyczne porady

Potrzebujesz pilnie gotówki, a twoje konto świeci pustkami? Przeczytaj więc poniższy poradnik, a dowiesz się, w jaki sposób możesz szybko rozwiązać swój problem, zaciągając najszybszą pożyczkę gotówkową.

 1. Wybierz pożyczkę online – mając dostęp do internetu, będziesz mógł ją zaciągnąć od ręki, bez wychodzenia z domu.
 2. Znajdź najlepszą ofertę – użyj do tego porównywarki pożyczek online. Tam znajdziesz aktualne oferty najlepszych firm pożyczkowych. Skorzystaj z pożyczki za 0 zł dla nowych klientów – dzięki temu nie zapłacisz prowizji i odsetek!
 3. Przygotuj dowód osobisty i telefon komórkowy – będą ci potrzebne przy zaciąganiu pożyczki.
 4. Wejdź na stronę wybranej firmy pożyczkowej – zapoznaj się z ofertą oraz regulaminem.
 5. Ustal kwotę i termin spłaty – masz do wyboru każdą kwotę od 100 do 3000 zł (w niektórych firmach maksymalna kwota wynosi nawet 6000 zł). Wskaż również termin spłaty swojej pożyczki – powinien on być przemyślany i dostosowany do twoich możliwości.
 6. Dopełnij formalności – zarejestruj się na stronie internetowej firmy pożyczkowej i wypełnij prosty formularz. Będziesz musiał podać jedynie swoje dane z dowodu tożsamości oraz kilka podstawowych informacji o sytuacji finansowej. Prawdopodobnie będziesz musiał także wykonać przelew weryfikacyjny, czyli przelać na konto pożyczkodawcy bardzo niską kwotę np. 1 grosz w celu potwierdzenia swoich danych. Dzięki temu firma będzie wiedziała, że nikt nie podszywa się pod ciebie w celu wyłudzenia na twoje nazwisko pożyczki. Od razu pozna także twój numer konta bankowego, na który przeleje ci pieniądze. Pamiętaj – ubiegając się o chwilówkę online, w większości przypadków nie musisz przedstawiać zaświadczenia o zarobkach!
 7. Poczekaj chwilę na decyzję o przyznaniu pożyczki. Firma pożyczkowa na podstawie danych wpisanych przez ciebie w formularzu zbada twoją zdolność kredytową. Być może sprawdzi, czy nie widniejesz w bazach dłużników, a także zobaczy, jak wygląda twoja historia kredytowa w BIK. Nie martw się, że masz niskie dochody lub zaciągnięte kredyty. Jeśli swoje zobowiązania spłacałeś dotychczas terminowo, wciąż masz szanse na pożyczkę. Na decyzję kredytową w przypadku pożyczek online czeka się bardzo krótko. W jednych firmach jest ona podejmowana automatycznie, w innych na odpowiedź trzeba poczekać kilka minut. Decyzja przesyłana jest SMS-em lub drogą elektroniczną.
 8. Masz pozytywną decyzję – za kilka minut możesz sprawdzić konto. W przypadku pozytywnej decyzji firmy pożyczkowe przelewają pieniądze natychmiast. Jeśli masz konto w tym samym banku co firma pożyczkowa, przelaną sumę zobaczysz natychmiast. Jeśli nie, na przelew będziesz musiał poczekać maksymalnie kilka godzin, ale pieniądze na pewno otrzymasz jeszcze w tym samym dniu.

Postępując krok po kroku zgodnie z powyższymi wytycznymi, w ciągu kilkunastu minut możesz zdobyć potrzebną gotówkę i natychmiast przeznaczyć ją na dowolny cel. Pamiętaj – pożyczka przez internet jest najszybszą pożyczką na rynku, którą w dodatku możesz zaciągnąć bez ruszania się z domu!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii pogodnefinanse i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Jak najszybciej wziąć pożyczkę – praktyczne porady

 1. Marta pisze:

  Naprawdę wszystko jest proste kiedy robisz to po raz kolejny, ale jeżeli to jest pierwszy, to lepiej poświęcić tej sprawie więcej czasu, aby znaleźć „swoją” firmę i być pewnym że to co robisz jest dla ciebie bezpieczne…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *