Jak uzyskać szybką pożyczkę na remont mieszkania

22234030604_731b7fe84f_c11
Remont mieszkania często planuje się z wyprzedzeniem i wtedy istnieje możliwość zebrania na ten cel niezbędnej gotówki. Czasami jednak decyzja o remoncie następuje spontanicznie lub wymaga tego awaryjna sytuacja np. zalana łazienka, wypaczona podłoga czy też pęknięta ściana. W takich sytuacjach, gdy remont należy przeprowadzić natychmiast, a brak jest na ten cel pieniędzy, warto skorzystać z szybkiej pożyczki przez internet.

Pożyczka online najszybszym sposobem na gotówkę

Gdy pojawia się pilna potrzeba na dodatkowe pieniądze, najlepiej jest sięgnąć po najszybszy i najprostszy sposób na ich pozyskanie, czyli internetową pożyczkę. Do jej uzyskania potrzebny jest jedynie komputer z dostępem do internetu oraz zaledwie kilkanaście minut wolnego czasu.

  • Dla kogo są pożyczki internetowe?

Tego rodzaju pożyczki udzielane są osobom pełnoletnim, posiadającym polskie obywatelstwo i ważny dowód tożsamości. Wymagane jest także od nich posiadanie telefonu komórkowego oraz

własnego konta w banku.

  • Jaką kwotę można pożyczyć online?

Pozabankowe pożyczki online zwykle są niskokwotowe, ale w niektórych firmach można otrzymać nawet 5000 zł, czyli kwotę, za którą można przeprowadzić wiele prac remontowych.

  • Jak wygląda procedura przyznawania takich pożyczek?

Ubiegając się o pożyczkę w danej firmie pożyczkowej, należy zwykle dokonać rejestracji na jej stronie internetowej i potem postępować zgodnie z instrukcją. Zazwyczaj konieczne jest wypełnienie krótkiego formularza i podania w nim najważniejszych informacji o sobie, czyli przede wszystkim danych z dowodu osobistego, numeru rachunku bankowego, na który ma być przelana kwota pożyczki oraz podstawowych informacji o źródle uzyskiwania dochodów. Kolejnym krokiem jest weryfikacja tożsamości, do której konieczny jest przelew z własnego rachunku na konto firmy pożyczkowej, zwykle w kwocie 1 grosza. Ostatnim etapem procedury jest ocena zdolności kredytowej i podjęcie decyzji o udzieleniu pożyczki. Jeśli jest ona pozytywna, pieniądze są natychmiast przelewane na konto pożyczkobiorcy.

Jak widać, pożyczkę na remont mieszkania można uzyskać przez internet w kilka chwil i to bez konieczności spełniania skomplikowanych formalności. Warto także pamiętać, że choć chwilówki są udzielane zwykle na maksymalnie 30 dni, w wielu przypadkach można skorzystać z usługi refinansowania i tym samym przedłużyć sobie termin spłaty pożyczki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii pogodnefinanse i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *