Naprawa samochodu zbyt dużo kosztuje? Weź szybką pożyczkę i ruszaj do warsztatu!

shutterstock_11 Awaria samochodu nie jest problemem, gdy auto jest jeszcze na gwarancji. Kłopot mają głównie właściciele starszych modeli samochodów, którzy koszty wszelkich napraw muszą pokrywać z własnej kieszeni. Niestety ceny samych części zamiennych potrafią przyprawić o ból głowy, nie mówiąc już o należności za usługę. Rezygnacja z naprawy auta ze względu na brak gotówki nie jest konieczna, ponieważ na ten cel można po prostu zaciągnąć pożyczkę. Tym bardziej że w przypadku pożyczki online, jest to dziecinne proste i trwa dosłownie kilka chwil.

Pożyczka gotówkowa na naprawę auta – jak ją otrzymać?

Na początku należy dokładnie ustalić kwotę, jaka będzie potrzebna na pokrycie kosztów naprawy samochodu. Następnie należy znaleźć w internecie firmę pożyczkową, która oferuje pożyczki dla nowych klientów w takiej właśnie wysokości. Na stronie wybranej firmy warto od razu sprawdzić koszt pożyczki, korzystając w tym celu ze specjalnego suwaka.

Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku przez internet, co zazwyczaj przebiega w trzech etapach:

  1. Rejestracji na stronie internetowej pożyczkodawny.
  2. Wpisania w formularzu potrzebnej kwoty pożyczki oraz możliwego terminu jej spłaty, a także podstawowych danych o sobie (imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, numer telefonu, numer konta bankowego itp.).
  3. Dokonania mikroprzelewu (np. w kwocie 1 lub 10 groszy) na rachunek bankowy pożyczkodawcy w celu weryfikacji swojej tożsamości.

Niektóre firmy pożyczkowe dodatkowo kontaktują się telefonicznie z klientem w celu uzupełnienia informacji na temat jego sytuacji finansowej, koniecznej do przeprowadzenia oceny zdolności kredytowej. Duże firmy mają specjalny, automatyczny system tej oceny, dlatego w ich przypadku na decyzję kredytową czeka się zaledwie 1 minutę.

Pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki zwykle oznacza natychmiastowy przelew na konto pożyczkobiorcy.

Korzyści z pożyczki przez internet

Decydując się na pożyczkę online udzielaną przez firmę spoza sektora bankowego, można liczyć na dużo mniejsze formalności niż w przypadku pożyczki w banku. Firmy pożyczkowe mają także dużo niższe wymagania od banków, jeśli chodzi o zdolność kredytową. Choć sprawdzają one rzetelność klienta pod kątem regulowania zobowiązań w takich bazach jak BIK czy KRD, to jednak dużo łaskawszym okiem patrzą na drobne potknięcia, czy też niezbyt wysokie dochody. Pożyczki online są niezastąpione w sytuacjach, gdy gotówka jest potrzebna na już, czyli np. w przypadku nagłej awarii samochodu. Warto pamiętać, że opłaca się taką pożyczkę spłacić w terminie, ponieważ solidni klienci mogą liczyć na ciekawe promocje i zniżki przy okazji zaciągania kolejnej pożyczki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii pogodnefinanse i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Naprawa samochodu zbyt dużo kosztuje? Weź szybką pożyczkę i ruszaj do warsztatu!

  1. programy partnerskie jak zacząć pisze:

    Bardzo udany materiał o finansach, każdy powinien go przeczytać
    aby poznać finanse osobiste. Dzięki za udzielenie i szczęścia w pisaniu bloga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *